znający temat napisał:
Jeśli cokolwiek mówisz na forum to zapoznaj się dokładnie. Jak mozna cokolwiek kupić wcześniej, niz ogłoszono na to przetarg. A ja sprawdziłem daty i wiem, że łżesz. Według mnie wszystko było ok. Sprawdź dokładnie i dobrze byłoby stuknąć się w piersi.
Podaje Chronologicznie: 1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku 2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow 3. grudzien 2004 - ratusz oglasza przetarg na sprzedaz gruntow 4. 2004-2005 - Prezes firmy Level zostaje prezesem spolki Arkady 5. marzec 2005 - wplywaja dwie oferty zakupu parceli, ratusz zamyka przyjecie ofert i uniewaznia przetargo bo...ma takie prawo. 6. maj 2005 - ratusz oglasza kolejny przetarg ktory wygrywa spolka Arkady 7. 25 maja 2006 - ratusz oddaje bezplatnie w użytkowanie wieczyste i w trybie bezprzetargowym oraz ustanowia użytkowanie na rzecz "ARKADY" sp. z o.o. w Lublinie nieruchomości położonej przy ul. Świętoduskiej 7b i Przystankowej Mysle, ze kazdemu mogloby sie zakrecic od tych szczegolow i sam pewnie przyznasz zadziwiajacy nieco bieg przypadkow. Jezeli jaskolki cwierkaly kto wygra przetarg to fakt kiedy go oglosili, kiedy uniewaznili, rozpisali na nowo i za ile grunty sprzedali nie jest juz az tak istotne. Ale zeby nie bylo, ze lze podalem jak wyzej suche daty i fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz